Sefa SAKA | sefa.saka@gmail.com | Trabzon
Ayyıldız Öğrenci Evleri

Ayyıldız Öğrenci Evleri

Güzel yurdumuzun her köşesinden Üniversite Sınavını kazanarak gelen
öğrencilerimizin; Birbirleri ile tanışma, kaynaşma ve paylaşmalarını sağlayarak,kişisel beceri ve yeteneklerinin gelişmesine yardımcı olmak,
özgür ve yaratıcı düşünebilen, yapıcı ve paylaşımcı, çalışkan ve dürüst, sevgi ve saygılı, sağlıklı ve başarılı, sosyal ve kendine güvenen, yurdunun insanlarını seven, demokrasi ve Cumhuriyyet değerlerine bağlı çağdaş bireyler olarak yetişmelerine katkıda bulunmakta olan Trabzon’da eğitim hayatını sürdüren öğrenciler arasında en popüler öğrenci evi Ayyıldız Öğrenci Evleri yeni eğitim döneminde şehrimizde okuyacak öğrencileri bekliyor.

Ayyıldız Öğrenci Evlerimiz; Karadeniz Teknik Üniversitesi A kapısına 1 km B kapısına 1.2 km, havalimanına 2.4 km, Forum Trabzon AVM’ye 800 m, şehir merkezine ise 2.3 km-dir.

Öğrenci Evlerimizdeki tüm imkanları ve fotoğrafları diğer sayfalarımızda bulabilirsiniz. Evinizdeki sıcak ortamı oluşturmak için Ayyıldız Öğrenci Evleri olarak özveriyle çalışıyoruz. Modern ve kullanışlı mobilyalarımızla sorunsuz bir yıl sizleri bekliyor.

Ayyıldız Öğrenci Evleri’nde öğrencilerimizin kendilerini evlerinde hissedebilmeleri için her tür konfor düşünülmüştür. Her odada banyo, wc, televizyon, buzdolabı ve kablosuz internet bulunmaktadır. Yurdun genel alanları merkezi ısıtma sistemi ile ısınmakta olup, elektrik kesintilerine karşı jeneratör devreye girmektedir.